O nás

Proč tapety?

Protože já je prostě miluju, jejich možnosti, vzhledy, to jak dokáží proměnit a zateplit interiér, jejich hravost nebo tu naší.

Můj muž má tiskárnu a můj táta dělá návrhy a realizace interiérů, občas u nás tiskne vlastní tapety a to mi vnuklo myšlenku, pojďme mít nabídku vlastních motivů. Začala jsem při mateřské oslovovat výtvarníky – spíš tedy zatím víc výtvarnice a ilustrátorky a vznikly první motivy.

Některé témata jsem si zadala, hlavně tedy ve spolupráci s Aničkou Vosolsobě, některé témata máme rozpracovaná a ostatní motivy jsou volnou tvorbou konkrétních lidí.

Zároveň to vnímám i tak, že si navzájem děláme reklamu, proto na stránkách najdete odkazy na jejich portfolia.

E-shop vznikal po nocích nebo brzkých ránech, když děti a rodina spí, tak je to takové moje další dítě, které skoro na rok usnulo a čekalo až zase přijde jeho čas. Málem jsem ho dala k adopci, ale nakonec mi to nedalo a tak je tady, postupně se bude vyvíjet a růst.

Tím, že máme vlastní tiskárnu, máme mnoho možností a já bych je tu ráda využila a nabídla. 

Věřím, že si u nás vyberete! Klidně se ptejte, poptávejte, hledejte možnosti.

Všechny motivy můžeme tisknout i na plátno, na samolepicí folie, které je možné lepit na nábytek, okna i podlahy. Nebo upravit jejich rozměr podle vašeho přání. Nebo na jiný druh tapety než je v nabídce. Pište zde: umelecnazdi@gmail.com